Vzhledem k tomu že nový shop neumožňuje importovat komentáře zákazníků ze shopu předešlého tak je uvádíme níže.

Komentáře zákazníků ke zboží v kategorii sprchové dveře
2013-04-18 petr Jsem nad míru spokojen. Montáž rychlá a jednoduchá. Doporučuji všem kteří ještě váhají :-)
2013-02-06 Tomáš N. Velká spokojenost s jednáním obchodu a dodávkou zboží. Instalace byla jednoduchá a rychlá. Děkuji.
2012-12-03 Jana H. Díky za rychlé jednání a ochotu.
2012-05-22 Hana S dodáním požadovaného zboží jsem byla velice spokojena, bylo to v překvapivě krátkém termínu s dodáním až do bytu. Zboží přišlo v naprostém pořádku a montáž byla opravdu velice jednoduchá, cena skutečně výhodná. Děkuji Hana Š.
2012-04-10 Petr M. vše v pořádku,snadná montáž,jednoduché a praktické
2012-02-22 Ilona T. Dobrý den.Děkuji za dodávku zboží-dveře do sprchovacího koutu.Vše přišlo včas tak jak jste mě informovali.Dveře byli bez poškození a nic nechybělo.Snadná montáž i užívání.Jsem snimi spokojená.Jsou snadno ovladatelné.Splnují svůj účel a fungují bez problémů.Přeji Vám spustu spokojených zákazníků.Spozdravem Ilona T.
2012-01-19 Martin H. Rychlé dodání,montáž jednoduchá,trochu drhly ale po par tazich sem a tam to povolilo,zaviraní drži dobře,zatím spokojenost.

Akvabel:
Dobrý den, dle přiloženého navodu doporučujeme nanést do dráhy horních jezdců cca 1/2 lahvičky silikonové vazelíny která je součástí instalačního setu. Posuv jezdců je pak naprosto plynulý. Přejeme Vám hezký den.
2011-12-21 Mirek J. Sprchové dveře dorazili v pořádku a nepoškozené, montáž velmi snadná, vše funguje lehce a bez problémů. Mohu jen doporučit. Mirek J.
2011-12-11 Kateřina M. Zatím jsme 100% spokojeni. Snadná montáž a narozdíl od závěsu se na nás nic nelepí. 100% spokojenost i s termínem a komunikací při zasílání zboží.
2011-11-21 Ivana M. Dobrý den, chtěla bych pochválit provozovatele tohoto e-shopu a ještě jednou mu touto cestou poděkovat za jeho ochotu, vstřícnost a rychlé jednání při řešení drobné závady v podobě poškozeného vodícího kolíčku posuvných dveří (k závadě došlo během používání dveří - nikoli dodáním vadného dílku). S dveřmi jsme velice spokojeni, systém je jednoduchý, snadno udržovatelný a i instalace byla rychlá a jednoduchá. Přála bych nám - zákazníkům více takovýchto seriozních e-shopů a provozovateli Akvabel hodně spokojených zákazníků!
Ivana M.

Akvabel:
Dobrý den, děkujeme za pochvalu, to potěší :-)
2011-11-16 Dušan F. Sprchové dveře dorazily v pořádku, snadná montáž, takže mohu jen doporučit! Jsem spokojen, jsou lehké a splňují svůj účel. Děkuji
2011-11-10 Karel D. Vše proběhlo bez sebemšího zadrhnutí, kupoval jsem troje, upravoval výšku do otvoru, a montáž jsem zvládl za cca dvě hodiny. Doporučuji!
2011-09-16 Tomáš L. Sprchové dveře dorazily v pořádku následující den, navíc dobrá komunikace s prodejcem, snadná montáž, takže mohu jen doporučit!Děkuji
2011-08-30 Ivana M. Se sprchovými dveřmi jsme také velice spokojeni, fungují bezvadně, oceňuji i jednoduchou a rychlou montáž. Objednání a dodání proběhlo rychle a bez nejmenších závad. Mohu doporučit!!
2011-07-13 Alena Se sprchovými dveřmi jsme velice spokojení, dodání proběhlo naprosto v pořádku během 1 dne a dveře fungují bezchybně. Alena Škrétová
2011-03-01 Svatoslava nemohu jinak, než doporučit, jednání firmy a rychlost dodávky je na 1*, výrobek naprosto dokonalý a skvělý, jednoduchá a rychlá montáž, jsme naprosto spokojeni.

2011-01-06 Jaroslav B.

Oceňuji vaši snahu napravit problém s doručením, dveře jsem dostal ješte 31.12., už je mám i namontované a musím říct že jsem spokojený. Děkuji.
2010-12-31 Jaroslav B. Objednaný balík mi včera nepřišel, tak jak jste slíbili. To je služba! Čekal jsem doma a a nic příště se vypravím jinam a basta.

Akvabel:
omlouváme se za dopravce, zboží bylo odesláno tak jak jsme slíbili, bohužel před koncem roku má někdy dopravce vzhledem ke zvýšenému počtu balíků problém s doručením, ihned budeme dopravce kontaktovat a urgovat doručení.
2010-10-22 Marie Z. Děkujeme za dodávku zboží. Montáž snadná, bez problémů, přijatelná cena. Doporučujeme. Marie.
2010-10-12 Dana R. Jsem velice spokojená za jednání a solidnost firmy.Sprchové dveře mají snadnou instalaci a funguje bez probémů.Cena slušná a výsledek skvělý, doporučuji.
2010-09-22 Jitka V. Doporučuji - shrnovací plastové dveře se osvědčily - snadná montáž a dveře fungují bez problémů. Vzhledem k tomu, že s těmito dveřmi mám již dlouhou zkušenost doporučuji před zavěšením dveře ošetřit vodoodpuzujícím přípravkem na čelní skla aut. Dveře potom po sprchování nemusím otírat a vydrží dlouho bez zaschlých kapek. Jitka V.
2010-08-09 Václava P. Jsem velice spokojena s dveřmi, jsou lehké a splňují svůj účel. Děkuji. Václava
2010-07-26 Petr S. Dvere jsem dostal malinko polamane (nastesti jen pruhledne sloupky z vnitrni strany) ale i tak skvele sedi, jednoduse se skladaji a pripevnuji. Vmestnal jsem je do kovoveho ramu od normalnich dveri a funguji. Mohly by byt trochu levnejsi ale presto doporucuji.
Petr S. Praha

Akvabel:
Dobrý den, je nám líto že Vám byly dveře doručeny poškozené, k poškození muselo dojít během přepravy (což se stane zcela výjimečně). V případě jakéhokoli poškození je výhodou "systém nezávislých lamel" umožňující snadnou výměnu kterékoli dílu dveří, zástěn nebo boxů. Libovolný díl našeho zboží je možno odeslat jako náhradní díl a je možno snadno provést výměnu. Stran ceny: ceny našeho zboží se snažíme udržovat tak aby byly dostupné pro každého, nelze však na cenu snižovat na úkor kvality zboží :-)
2010-03-11 Věra P. Zakoupili jsme si sprchový rohový kout, se kterým jsme velice spokojeni, slouží už 3 roky a je stále jako nový. Výhoda je v tom, že pokud by se více zašpinil, třeba při malování, tak jej lze jednoduše rozebrat a každý díl očistit a zase složit.
Vzhledem k této zkušenosti, jsme v letošním roce koupili sprchové dveře do nově vybudovaného sprchového koutu v podkroví, kde bylo potřeba zkrátit danou výšku na 160 cm. Po dohodě nám výšku ochotně zkrátili a během pár dnů jsme je obdrželi. Tyto dveře jsou opravdu nejen pěkné, ale i slouží bezvadně danému účelu. Určitě doporučujeme z vlastní zkušenosti. A vše je možné vyřídit přes internet.

Akvabel:
děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Věříme, že Vám naše výrobky budou i nadále sloužit k Vaší plné spokojenosti.
2010-01-08 Ladislav Děkuji za dodávku zboží-dveře do sprcovacího koutu. Snadná montáž a za tuto cenu super! Doporučuji všem.
2009-08-24 Miroslav S. Perfektní dveře za přijatelnou cenu.Paráda
2009-08-19 Naděžda Z. S dvermi jsem spokojena,bylo i snadne namontovani splnuji svuj ucel dekuji
2009-07-01 Milan B. Pořídil velmi dobře a jsem spokojen. Díky. M.Bysek
2009-06-04 Jiří R. Dobrý den,krátce hodnotím Váš výrobek. Sprchové dveře včetně montáže jsou O.K. Pouze mě vadilo, že vodící kolík na spodní části dveří vypadával a tak jsem ho musel do otvoru zalepit. S pozdravem J.R.
2009-05-30 vlastimil V. Můžu doporučit.Snadná montáž i užívání.Lehké a bezpečné.Dodáno rychle , profesionálně.
2009-02-17 Marie K. Dodabvatel O.K. Se zástěnami jsme plně spokojeni. Dodávka i montáž dobrá.
2009-02-09 Helena J. Jsem velice spokojena s jednáním firmy i s pružností dodávky. Každý můj dotaz velice rychle zodpověděli. Zboží přišlo v naprostém pořádku a montáž byla doopravdy jednoduchá. Zástěna funguje bez problémů. Musím říct, že i cena oproti jiným prodejcům a nabídce je velice slušná.
2009-01-05 Aleš S. Děkujeme vám za vstřícnost ohledně termínu dodání zboží. Dveře nás velmi příjemně překvapili jak provedením tak i snadnou instalací. Přejeme vám vše nejlepší v novém roce.
Komentáře zákazníků ke zboží v kategorii vanové zástěny
2013-08-08 Miroslav B. vynikající, jednoduchá montáž téměř bez nástrojů, plně funkční, reakce dodavatel okamžitá. Toto je naše 2. zástěna, po 15ti letech jsem starou rušil kvůli zčernání ve škvírách spojů které nešlo dobře vyčistit - jinak i po těch 15ti letech byla plně funkční.
2013-01-14 Alena C. Zástěna je snadno smontovatelná, dokonalá a plně funkční. Obchodní komunikace výborná, dodací podmínky a lhůty vynikající, rychlé jednání. Jsem velmi spokojena. Cahlová
2012-01-11 pavla H. Jsme velice spokojeni.Souhlasím s pochvalama.Pavla
2011-11-28 Ludmila M. Celý produkt je v pořádku od objednání po dodání,instalace pro laiky - totální spokojenost.
2011-10-12 Petra K. Jednání s dodavatelem rychlé a velmi dobré, zboží přišlo rychle a nepoškozené, kompletní. Instalace rychlá. Přesně splnilo mé očekávání a jsem nadšena z možnosti sprchování. Všem doporučuji. Sama jsem dloho hledala jakou zástěnu koupit, tato splnila vše co jsem od ní chtěla. A ta cena- SUPER. DÍKY PK
2011-06-29 Vladimír D. Montáž je jednoduchá, je to potřeba mít přesně změřený. Zatím funguje bezvadně, snad to tak vydrží :)

Akvabel:
jestliže se jedná o výrobu na míru (atyp) je nutné mít stavební otvor přesně změřený cca +- 2 mm, vždy necháváme rezervu 3 mm pro snadnou instalaci. V případě vanových zástěn je dobré změřit šířku ve spodní části (nad vanou) tam budete instalovat spodní kolejnici a ve výšce 145 cm nad horní hranou vany - tam budete instalovat horní kolejnici.
Dvoje měření je proto, že někdy není provedeno obložení zdiva přesně a šířky se liší.
Jestliže si zůžení provedete sami tak od skutečné šířky odečtěte 3 mm pro snadnou instalaci. Tato "vůle" je dodatečně zapravena sanitárním silikonem.
Add 2: nemusíte mít obavy, na výrobek je prodloužená záruka 3 roky a naši zákazníci jsou i po létech používání spokojeni a dále nás doporučují :-)
2011-04-28 Eva S. Zpráva ohledně objednávky: Zboží bylo doručeno v pořádku, snadná montáž, solidní jednání děkuji a všude doporučuji.
2010-12-29 Miroslav K. Mohu jen potvrdit všechny pochvalné komentáře.Od objednávky přes komunikaci s prodejcem, dodání až po montáž a využití super.
2010-09-07 Petr H. Je radost konstatovat, že u nás funguje něco tak, jak má. Jeden den objednám, druhý den dostanu a ještě ten den nainstaluji. Montáž je stejně geniální jako nákup. A aby to bylo komplet, tak stejně geniální je i funkčnost výrobku. Mohu jen doporučit a všude chválím.
2010-07-07 Jiří S. Musím potvrdit předešlé komentáře,naprostá spokojenost ve všech směrech (komunikace s prodejcem, rychklost doručení - do 24 h od zaslání objednávky i po technické stánce zástěny). Vřele všem doporučuji.
2010-06-13 Václav L. Zástěna je snadno smontovatelná, po technické stránce dokonalá a plně funkční. Taktéž po stránce obchodní, (komunikace s prodejcem,dodací podmínky i lhůty) na špičkové úrovni. Jsem velmi spokojen. Díky Linty.

Akvabel:
děkujeme, taková pochvala potěší :-)
2010-05-19 Lukas T. Nainstalováno bez problémů, vše funguje jak má. Za ty peníze nelze než doporučit. LT
2010-02-15 ZDENKA D. Vanovou zástěnu mám již 6 let. Původní můj záměr byl sehnat zástěnu, která by byla funkční, estetická a kterou bych si zvládla namontovat sama. Všechny podmínky byly splněny. Z vany se stal i sprchový kout, protože zástěna těsní po celé délce vany a tuto přVanovou zástěnu mám již 6 let. Pednost jsem ocenila hlavně když přišly děti se svými vodními hračkami. Zástěna je přitom téměř bezúdržbová, plastové díly mají dekor, takže stačí běžný čistící prostředek a opláchnout sprchou. Po oschnutí vypadá i po letech jako nová.
2009-04-14 Jan B. Zástěna byla dodána přesně dle objednávky a v termínu.Montáž zvládne i doktor filosofie , jen se zapatlá od silikonu.Zástěna udělá z koupelny s (malou) vanou , koupelnu se sprchovým koutem.A za velice lidový peníz.100% spokojenost.
2009-03-29 Pavel P. Zástěna byla dodána včas a bez závad. Montáž je velice jednoduchá a nenáročná. Účel splnila nadevše očekávání, skrátka bezva! Moc děkuji Pavel Paták
2009-02-22 Martina K. Zástěna přišla včas a už je namontovaná a vyzkoušená. Děti už můžou stříkat jak se jim zamane, takže velká spokojenost :-)
2009-02-11 Antonín W. Zastena prisla vcas, neposkozena, a montaz jednoducha a hotova do 1 hodiny.Urcite za ty penize doporucuji. Walaski
Komentáře zákazníků ke zboží v kategorii sprchové kouty
2011-09-21 Radka N. Dobrý den.
Vaše zboží bylo již dodáno a namontováno. Jsme s Vašimi službami spokojeni. Děkuji a přeji hezký den.
Radka Nováková
Ekonom - referent
2010-03-12 Věra P. Zakoupili jsme si sprchový rohový kout, se kterým jsme velice spokojeni, slouží už 3 roky a je stále jako nový. Výhoda je v tom, že pokud by se více zašpinil, třeba při malování, tak jej lze jednoduše rozebrat a každý díl očistit a zase složit.
Vzhledem k této zkušenosti, jsme v letošním roce koupili sprchové dveře do nově vybudovaného sprchového koutu v podkroví, kde bylo potřeba zkrátit danou výšku na 160 cm. Po dohodě nám výšku ochotně zkrátili a během pár dnů jsme je obdrželi. Tyto dveře jsou opravdu nejen pěkné, ale i slouží bezvadně danému účelu.
Určitě doporučujeme z vlastní zkušenosti. A vše je možné vyřídit přes internet.

Akvabel:
děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Věříme, že Vám naše výrobky budou i nadále sloužit k Vaší plné spokojenosti.
2009-11-24 Monika K. Zboží bylo doručeno velmi rychle a neporušené. Sprchový kout opravdu nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, jen návod je poněkud nepřesný a je třeba počítat s vrtáním. Přesto jsme s výrobkem spokojeni a slouží nám velmi dobře. Děkujeme za rychlé a bezproblémové doručení.

Akvabel:
těší nás že jste spokojena, k připomínce že je v návodu chyba: v návodu JE uvedeno: "instalace pomocí samolepicích lišt s fixací na dvě hmoždinky" Bez tohoto přichycení by nebyl kout stabilní. Bez vrtání lze nainstalovat sprchové dveře a vanové zástěny, ne kouty.
S pozdravem shop Akvabel
2009-04-23 Vladimír K. Zakoupené zboží splňuje naše požadavky, jeho instalace nebyla složitá. Jsme spokojeni. S pozdravem Vladimír Kříž.
Komentáře zákazníků ke zboží v kategorii vanové kouty
2013-01-14 Jiří T. Vřele doporučuji tyto zástěny, první jsem koupil v roce 2003 a stále slouží.
Snadná montáž na dva šroubky a samolepící lišty.
Možnost otevírání z jakékoliv strany, případná demontáž kvůli malování atd. během 5-ti minut.
Nenáročné na údržbu.
Díky Jirka
2011-11-01 Jindřiška G. Chtěla bych poděkovat firmě Akvabel za skvělý servis v ráímci mé objednávky. Zásilka byla ve velice krátkém čase od objednání doručena.
S vanovým koutem jsem absolutně spokojená, montáž je trochu náročnější, ale je to dané také tím, že máme cca 40 let starou vanu, která nemá úplně rovné plochy, to jsme ale vyřešili. Jinak funkčnsot koutu je perfektní, bezproblémová. Tento výrobek doporučuji všem, kteří nechtějí platit vysoké sumy za klasické posuvné sprchové či vanové kouty a pak mít problém s opravou skleněných či plastových výplní. Údržba naprosto jednoduchá.
Všem ve firmě děkuji za skvělý výrobek a skvělé jednání pracovníků. Jindřiška

Akvabel:
Dobrý den, - je pravdou že instalace koutů je na rozdíl od dveří a zástěn složitější, je to dáno především tím že se kout skládá ze dvou stran a dveře i zástěny pouze z jedné.
Nicméně názory zákazníků i instalačních firem se shodují na tom že v současné době je to na našem trhu výrobek který předčí konkurenci jednoduchostí instalace a není tudíž nutné objednávat motážní firmu a instalaci lze bez problémů provést svépomocí.
Děkujeme za pochvalu a přejeme Vám spokojenost při užívání našeho vanového koutu.
S přáním hezkého dne Shop Akvabel
2011-10-12 Marta M. Chtěla bych touto cestou poděkovat za kladné a rychlé vyřízení mé objednávky jsem důchodkyně a ještě jednou Vám děkuji. Marta Miškarová
2009-02-14 Martina Z. Rozbilo se mi sklo u koutu na vaně a náhradní jsem nesehnala. Zkoušela jsem u sklenáže že by nám uřízl bezpečnostní sklo ale když mi řekl cenu tak mi spadla brada. Takže nakonec jsme se rozhodli pro výměnu za tento kout a musím konstatovat že přes počáteční obavy z toho jestli to "bude držet" protože s výjimkou 2 šroubů je celá konstrukce připevněna jen samolepícími lištami je výsledek nad očekáváni komfortní a sprchováni ve vaně je absolutně bez problémů. Velmi kladně hodnotím údržbu - sklo bych si už nedala.
Děkuji a všem doporučuji. Martina

Pro návrat na úvodní stranu shopu klikněte ZDE