Vážení zákazníci, vítáme Vás v našem shopu.

Internetový obchod www.akvabel.cz je spolehlivý dodavatel sanitární techniky se specializací na sprchové dveře, vanové zástěny, sprchové a vanové kouty. Tyto výrobky dodáváme jak ve standardních velikostech, tak i v atypických rozměrech dle požadavků zákazníka. Naše výrobky dodáváme montážním a prodejním firmám i koncovým zákazníkům již od roku 2001 kdy jsme zakoupili doménu akvabel.cz a rozšířili tak prodej výrobků značky Akvabel i prostřednictvím internetu. Níže uvádíme výpis z registru domén, který dokládá přesný den zakoupení domény, na které provozujeme náš shop již více jak 21 let.

 zakoupení domény www.akvabel.cz

Od roku 2001 jsme náš internetový prodej realizovali přes několik druhů eshopových aplikací. Technologie internetového prodeje se však vyvíjí a je velmi důležité aby byli zákazníci při nakupování spokojení a systém shopu vám jako zákazníkům nákup co nejvíce usnadnil. Od června 2022 jsme shop přesunuli na v současnosti jednu z nejlepších prodejních aplikací. Systém eshopového prodeje Upgates je uživatelsky velmi příznivý a věříme, že Váš nákup bude rychlý a jednoduchý. Záleží nám na Vaší spokojenosti, v  případě že byste měli jakýkoli návrh na zlepšení našich služeb nebo zákaznického servisu tak budeme rádi za zpětnou vazbu na email shop@akvabel.cz.

Nejsme firma, která prodává stovky druhů výrobků a žádný z nich podrobně nezná. Díky poměrně historii firmy můžeme bez obav říci, že nabízené zboží za těch 21 let v každém ohledu perfektně známe a jsme schopni našim zákazníkům vždy odborně poradit. Naše výrobky také instalujeme a díky mnohaleté praxi jsme schopni Vám v případě atypických koupelen navrhnout optimální řešení. Prodáváme zboží s vlastnostmi, jenž naši zákazníci při instalaci i při používání ocení a jsou i po letech plně spokojeni. Jestliže máte jakýkoli dotaz, s důvěrou se na nás obraťte, rádi Vám pomůžeme.

Celková spokojenost je doložená pozitivními hodnoceními našich zákazníků která potvrzují kvalitu a trvanlivost námi nabízeného zboží a spolehlivost naší firmy. Rozhodnete-li se stát našimi zákazníky, věříme, že budete spokojeni a oceníte výhody našich výrobků. Nákupem na www.akvabel.cz máte jistotu, že zakoupíte kvalitní výrobky s certifikátem kvality ISO a současně Vám bude poskytnutý nadstandardní prodejní a poprodejní servis včetně odborného poradenství naší firmy.

S přáním hezkého dne za shop akvabel.cz Vás zdraví majitel firmy Roman Lang