Vážení zákazníci, vítáme Vás v našem shopu.

Provozovatel e-shopu: AKVABEL - Roman LANG, Kovařovicova 4, 616 00 Brno, Česká republika, IČ: 47394471

Kontaktní údaje: Kontaktní telefon: +420 608 820 042, E-mail: shop@akvabel.cz


Internetový obchod www.akvabel.cz je spolehlivý dodavatel sanitární techniky se specializací na sprchové dveře, vanové zástěny, sprchové a vanové kouty. Tyto výrobky dodáváme jak ve standardních velikostech, tak i v atypických rozměrech dle požadavků zákazníka. Naše výrobky dodáváme montážním a prodejním firmám i koncovým zákazníkům již od roku 2001 kdy jsme zakoupili doménu akvabel.cz a rozšířili tak prodej výrobků značky Akvabel i prostřednictvím internetu.

Níže uvádíme výpis z registru domén, který dokládá přesný den zakoupení domény, na které provozujeme náš shop již více jak 23 let.

 výpis z registru domén

Od roku 2001 jsme náš internetový prodej realizovali přes několik druhů eshopových aplikací. Technologie internetového prodeje se však vyvíjí a je velmi důležité aby byli zákazníci při nakupování spokojení a systém shopu vám jako zákazníkům nákup co nejvíce usnadnil. Od června 2022 jsme shop přesunuli na v současnosti jednu z nejlepších prodejních aplikací. Systém eshopového prodeje Upgates je uživatelsky velmi příznivý a věříme, že Váš nákup bude rychlý a jednoduchý. Záleží nám na Vaší spokojenosti, v  případě že byste měli jakýkoli návrh na zlepšení našich služeb nebo zákaznického servisu tak budeme rádi za zpětnou vazbu na email shop@akvabel.cz.

Nejsme firma, která prodává stovky druhů výrobků a žádný z nich podrobně nezná. Díky poměrně historii firmy můžeme bez obav říci, že nabízené zboží za těch více jak 23 let v každém ohledu perfektně známe a jsme schopni našim zákazníkům vždy odborně poradit. Naše výrobky také instalujeme a díky mnohaleté praxi jsme schopni Vám v případě atypických koupelen navrhnout optimální řešení. Prodáváme zboží s vlastnostmi, jenž naši zákazníci při instalaci i při používání ocení a jsou i po letech plně spokojeni. Jestliže máte jakýkoli dotaz, s důvěrou se na nás obraťte, rádi Vám pomůžeme.

Celková spokojenost je doložená pozitivními hodnoceními našich zákazníků která potvrzují kvalitu a trvanlivost námi nabízeného zboží a spolehlivost naší firmy. Rozhodnete-li se stát našimi zákazníky, věříme, že budete spokojeni a oceníte výhody našich výrobků. Nákupem na www.akvabel.cz máte jistotu, že zakoupíte kvalitní výrobky s certifikátem kvality ISO a současně Vám bude poskytnutý nadstandardní prodejní a poprodejní servis včetně odborného poradenství naší firmy.

S přáním hezkého dne za shop akvabel.cz Vás zdraví majitel firmy Roman Lang